Stories.

Поділіться цією інформацією із друзями, колегами, батьками, щоб більше школярів України могли безкоштовно навчатися за сучасними методиками та підходами.

Це не курс і не підручник. 

Це пілотний матеріал для вчителів та їх учнів 5-ти класників!

Цьогоріч на державний конкурс підручників подається унікальна розробка Stories мережі Грін Кантрі, яка поєднує в собі матеріали на паперових носіях та онлайн платформі, щоб школярі могли навчатися так, як їм зручно.

Якщо ви вчитель англійської мови, репетитор, батьки і вам цікаво спробувати - пробуйте. Це безкоштовно. У вільному доступі пдф версія матеріалів підручника, яку ви можете самостійно завантажити і роздрукувати, а також інтерактивні завдання: відео, аудіо, лексичний та граматичний тренажер.  

Stories є першим посібником з англійської мови для загальноосвітніх шкіл України, який розроблено за концепцією "Перевернутий урок". Для підготовки до уроків учні виконують завдання з самопідготовки - Self-Study (розміщені в цьому курсі), що робить уроки в класі більш продуктивними та інтенсивними. Так, це незвично. Автори свідомо ідуть на ризик, бо хочуть, щоб освіта в Україні була сучасною та революційно!

Посібник створено за модельною навчальною програмою «Іноземна мова 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М.).  

Автори посібника - Аліна Коршунова та Юлія Михайлова.

 

Beginner
All Grammar
60   мин
1   урок
Купить навсегда free
что внутри
1
Курс складається з 9 основних блоків (Unit 1-9) та 3 додаткових (Welcome та Reviews). Оскільки матеріал ще пілотується, то його вміст буде наповнюватися поступово: щомісяця зявлятиметься 1-2 нових модулі і вже до кінця грудня у вас буде повна версія, яку ми подамо на грифування в МОН.
simply.
english.
online.
Присоединись к миру интересного английского!
или

Войдя в BOOYYA вы принимаете наши
Пользовательское соглашение и Политику конфиденциальности

Заждались тебя:)
или
Забыли пароль?
Зарегистрироваться

Войдя в BOOYYA вы принимаете наши
Пользовательское соглашение и Политику конфиденциальности

напиши нам
Ваше сообщение успешно отправлено!
Забыли пароль?

Пароль был отправлен

Курс добавлен в корзину где можно его оплатить:)
перейти в корзину продолжить покупки