Безкоштовні курси англійської мови

Англійська у воєнний час
Середній
Англійська у воєнний час
Цей курс допоможе тобі читати новини про війну англійською, писати пости про Україну англійською, говорити зі світом про те, що зараз відбувається ...
FREE
Множина в англійській мові. Граматика на прикладі коктейлю Буковскі
Початковий
Множина в англійській мові. Граматика на прикладі коктейлю Буковскі
Цей курс присвячений темі множини іменників а також злічуваним та незлічуваним іменникам в англійській мові. Для засвоєння цієї граматики ми пропо...
FREE
Англійські слова, які часто плутають. Курс I
Початковий
Англійські слова, які часто плутають. Курс I
Ти напевно зустрічав в англійській мові такі слова, які легко сплутати між собою. І, швидше за все, ти теж робив в них помилки. Наприклад, beside і...
FREE
WILL VS GOING TO. The Battle
Середній
WILL VS GOING TO. The Battle
Отже, майбутній час в англійській мові. Людство практично в тупіку, а ви тут про will і going to пропонуєте говорити? Так. Пропонуємо. Ба більше - ...
FREE
Як підготуватись до тесту: 9 практичних порад
Будь-який
Як підготуватись до тесту: 9 практичних порад
У цьому курсі на тебе чекають лайфхаки про те, як підготуватись до тесту. Курс підходить всім рівням: в курсі є як загальні поради, так і пробні те...
FREE
Ідіоми на тему зброї with Cap the Cat
Середній
Ідіоми на тему зброї with Cap the Cat
Ідіоми роблять наше мовлення більш яскравим і живим. Щоб не розмовляти англійською як робот, запам'ятовуй якомога більше ідіоматичних вира...
FREE
Stories
Початковий
Stories
Це не курс і не підручник.  Це пілотний матеріал для вчителів та їх учнів 5-ти класників! Цьогоріч на державний конкурс підручників подаєтьс...
FREE
ЗНО. Модуль 1
Будь-який
ЗНО. Модуль 1
У повному курсі ЗНО є всі необхідні матеріали для підготовки до ЗНО з англійської мови. Але ти також можеш окремо придбати будь-який з восьми модул...
FREE

Вивчення англійської відкриває безліч можливостей у житті, допомагаючи розвиватися в кар’єрі або навчатися за кордоном. З нею легше жити, але вивчати її важко. Де ж знайти вільний час для навчання та чи можна це зробити самостійно? Для цього ідеально підійдуть онлайн-курси, які допоможуть поліпшити ваші навички в англійській.

Кому можуть знадобитися безкоштовні курси англійської мови?

Усім! Вони з легкістю покращать ваш інгліш та допоможуть дізнатися щось нове. А якщо ви викладач та шукаєте онлайн-ресурси для своїх учнів, то ці курси, безперечно, допоможуть у цьому, адже вони як безкоштовні уроки англійської мови. Тільки краще ;)

А тепер до головного питання. Чи можна все ж таки вивчити англійську безкоштовно? Одразу відповімо: так! Якщо є бажання, то можна досягти вдалих результатів у будь-чому. І вивчення мови тут не виняток! Але давайте докладніше розберемо це питання.

Складаємо план дій

По-перше, варто визначитись із метою вивчення. Для чого вам це? Варіантів безліч: для подорожей, роботи або вступу за кордон, для любовних меседжів, розуміння мемів, музики або кулінарних рецептів. Чому б і ні?

По-друге, який у вас рівень та наскільки швидко необхідно, наприклад, із рівня A2 (Pre-Intermediate) перейти на рівень B2 (Upper-Intermediate). Відповівши на ці питання, ви будете мати уявлення про те, навіщо вам вивчати англійську, та зможете перейти до втілення плану дій!

Обираємо платформу для навчання

Якщо ви все ж таки обрали «шлях самурая» та будете вивчати інгліш самостійно, то онлайн-курси — ваші найкращі помічники. До речі, онлайн-навчання дуже комфортний формат, адже він економить час та дає можливість навчатися в зручному для вас темпі.

Де можна знайти курси англійської мови безкоштовно? На платформі Booyya! Це дуже зручний варіант на будь-який смак та привід. Курси охоплюють різноманітні теми та створені для будь-яких рівнів, тому кожен зможе знайти для себе щось цікавеньке. 

Такі онлайн-курси — легкий спосіб збагатити свою іноземну чимось новеньким та ще й з можливістю зробити це абсолютно безкоштовно, адже їх тут вдосталь!

Як вчити англійську безкоштовно з курсами від Booyya?

Хм, легко та зручно! Курси англійської мови онлайн безкоштовно на Booyya можна пройти за день, але є і ті, що налічують три і більше уроків. Тут кожен обирає те, що йому більше до вподоби.

P.S.: Не забудьте використати фільтр, щоб швидше обрати цікавий курс!

 

Чи зможу я вивчити англійську онлайн?

Немає нічого неможливого, тому, звісно, зможете! Для кращого стимулу ми радимо визначитися з метою та розробити план навчання. Пам’ятайте, що у вас немає вчителя, який буде змушувати вас робити завдання. Якщо ви почали навчання, то це ваше рішення і вам необхідно підтримувати свою внутрішню дисципліну.

Чи можна урізноманітнити вивчення англійської мови безкоштовно?

Потрібно усвідомити, що навчання — це не покарання. Розбавте його цікавими заняттями: дивіться фільми та серіали з субтитрами, читайте книжки, що підходять вашому рівню знань, або слухайте музику. Впевнені, що ви вже робите щось із цього списку! Це зробить навчання комфортним та допоможе поєднати приємне з корисним.

Як швидко можна вивчити її самостійно?

Для цього необхідна самодисципліна, адже крім вас, за вашими заняттями ніхто слідкувати не буде. Радимо скласти графік, знайти декілька ресурсів із граматики та лексики, обрати цікаві для себе курси. І це все точно допоможе відповісти на питання: як вивчити англійську самостійно?

Чи важко вивчати англійську?

Тут усе індивідуально. Комусь легше читати, а комусь — писати та розмовляти. Усі різні, тому it’s okay! Але ми впевнені, що бажання досягти бажаної мети та віра в себе допоможуть подолати труднощі та додадуть сил! Ми у вас віримо!

Приєднуйся до світу цікавої англійської!
або

Входячи в BOOYYA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Приєднуйся до світу цікавої англійської!
або
Забули пароль?

Входячи в BOOYYA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Забули пароль?

Пароль був відправлений

напиши нам
Ваше повідомлення успішно відправлено!
Ваше повідомлення успішно відправлено!