Англійська за фільмами та серіалами

Англійська за серіалом The Crowded Room
Просунутий
Англійська за серіалом The Crowded Room
Любиш вчити англійську за серіалами? Тоді цей курс точно тобі сподобається. Ми робимо уроки до кожного епізоду свіженького серіалу The Crowded Room...
від 185 UAH/міс.
Англійська за серіалом House of the Dragon
Середній
Англійська за серіалом House of the Dragon
Любиш вчити англійську за серіалами? Тоді цей курс точно тобі сподобається. Ми робимо уроки до кожного епізоду свіженького серіалу House of the Dra...
від 185 UAH/міс.
Англійська за серіалом The Last of Us
Середній
Англійська за серіалом The Last of Us
Вчити англійську з найсвіжішим серіалом - це класно. Ти можеш відразу використовувати набуті знання, щоб дивитись серіал в оригіналі, обговорювати ...
від 185 UAH/міс.
Англійська за серіалом Wednesday
Середній
Англійська за серіалом Wednesday
Любиш серіали? Хочеш без проблем дивитись серіали англійською? Для тебе ми розробили курс до серіалу Wednesday.  До кожної серії на тебе чека...
від 185 UAH/міс.
Англійська за фільмами. Таємне життя Волтера Мітті
Середній
Англійська за фільмами. Таємне життя Волтера Мітті
Багато хто любить вчити англійську за фільмами та серіалами. Це чудовий спосіб! Адже ти вчиш нові фрази одразу в контексті, чуєш, як вони мають зву...
148 UAH
Англійська для кіноманів
Середній
Англійська для кіноманів
Цей курс для справжніх кіноманів. В курсі розглянемо жанри в кінематографі і їх складові. Ти дізнаєшся, чому трилер - це не жан...
111 UAH

Якщо ми скажемо, що навчання може бути цікавим та при цьому ефективним, чи повірите ви у це? Не будемо довго говорити та поділимось унікальною можливістю вивчати іноземну за вашими улюбленими кіношедеврами!

Англійська за фільмами: найкраще для кіноманів

Вчити англійську за фільмами — це як взагалі? Якщо навчання для вас — це нудне заняття, то такі уроки зможуть допомогти легше сприймати корисну інформацію, підтягнути необхідні навички та вивчити тематичну лексику. Окрім цього, доречно буде після курсу передивитися фільм в оригіналі із субтитрами, щоб закріпити вивчене та подивитися на кіно під іншим кутом. Вивчення англійської за фільмами — це ефективний спосіб для тих, хто вже втомився від класичних та схожих занять і хоче внести в навчання щось нове, цікаве та захопливе. 

Вирушіть у подорож вивчення англійської за фільмами, як колись скромний і непомітний фоторедактор Волтер Мітті полетів у подорож на край світу на пошуки загубленого негативу.

Англійська за серіалами: які переваги?

Якщо ви фанатієте від серіалів та хочете нарешті почати дивитись їх в оригіналі, то саме час прокачати свою іноземну за допомогою вивчення англійської за серіалами. Навіщо собі відмовляти в оригінальній озвучці, якщо можна пройти крутий онлайн-курс на Booyya? Вчимо англійську за фільмами та отримуємо круті переваги такого вивчення іноземної:

  1. Навчання без втоми, адже перегляд фільмів та серіалів не вимагає надмірної концентрації, як під час вивчення граматики.

  2. Удосконалення розмовної англійської та розуміння сучасної лексики носіїв мови, адже ви можете детально розібрати діалоги персонажів.

  3. Чудовий спосіб познайомитися ближче із культурним аспектом американців чи британців. 

Вивчення англійської за серіалами — це можливість поєднати приємне із корисним, щоб не закинути навчання у далекий кут та досягти бажаних результатів якомога швидше! Чи не про це мріє кожен, хто вже давно вчить інгліш?

 

Чи можна вивчити англійську мову за серіалами?

Так, адже чим більше ви занурюєтесь в іноземну, тим швидше підтягуєте свій рівень знань та прокачуєте свої скіли. Але, звісно, однією англійською за фільмами не обійтись. Якщо хочете підтягнути граматику, то є можливість додатково обрати інші тематичні онлайн-курси від Booyya, які будуть вам не менше цікаві та корисні. 

Як фільми допомагають у вивченні іноземної?

По-перше, ви не сприймаєте це як черговий нудний урок з іноземної, тому навчання буде ефективним. По-друге, можете навчатися тоді, коли вам це буде зручно, а отже, не потрібно перейматися за якісь домашні завдання та зазубрювати нову лексику перед уроком. Це ж круто, коли є можливість навчатися комфортно та цікаво. Таке навчання точно буде вам до вподоби! 

Які переваги вивчення англійської за фільмами?

По-перше, ви чуєте реальні автентичні діалоги носіїв мови та можете дізнатися багато сучасних слів, фраз та сленгових виразів. По-друге, завдяки такому підходу ви зможете прокачувати свої навички аудіювання та говоріння, що важливо, якщо ви хочете почати розуміти співрозмовника та вміти донести свою думку.

Приєднуйся до світу цікавої англійської!
або

Входячи в BOOYYA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Приєднуйся до світу цікавої англійської!
або
Забули пароль?

Входячи в BOOYYA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Забули пароль?

Пароль був відправлений

напиши нам
Ваше повідомлення успішно відправлено!
Ваше повідомлення успішно відправлено!