Англійська мова для початківців

Форми порівняння прикметників в англійській
Початковий
Форми порівняння прикметників в англійській
Вивчи більше тридцяти прикметників а також навчись створювати форми порівняння прикметників в англійській за один короткий курс. Цей курс допоможе ...
185 UAH
Some, any, many. Граматика на прикладі коктейлю Гемінґвея
Початковий
Some, any, many. Граматика на прикладі коктейлю Гемінґвея
У цьому курсі на тебе чекає покроковий рецепт улюбленого коктейлю Гемінґвея і граматична тема quantifiers. Ти навчишся готувати коктейль а також ді...
111 UAH
Англійські слова, які часто плутають. Курс IV
Початковий
Англійські слова, які часто плутають. Курс IV
В серії курсів "Яка різниця" ми розглядаємо схожі слова, які легко переплутати. Щоб уникнути плутанини і непорозумінь, навчися розрі...
111 UAH
Англійські слова, які часто плутають. Курс ІІІ
Початковий
Англійські слова, які часто плутають. Курс ІІІ
Серія курсів "Яка різниця" присвячена словам, які все плутають. Наприклад, beside і besides або break і brake. У цій серії 4 міні-курси:...
111 UAH
To be. Все про основне англійське дієслово
Початковий
To be. Все про основне англійське дієслово
Короткий курс про дієслово to be. Примхливе, але дуже важливе дієслово. Воно використовується і в простих реченнях, типу he is my friend, і в склад...
185 UAH 111 UAH
Online Shopping
Початковий
Online Shopping
Online shopping - це швидко, зручно і часто дешевше, ніж в звичайних магазинах. Однак місцеві сайти-рітейлери (retailers - роздрібні торговці) проп...
185 UAH
How to Talk About Habits
Початковий
How to Talk About Habits
В англійській мові є спеціальні конструкції, які використовуються, коли ми говоримо про звички. Наш курс допоможе тобі засвоїти ці конструкції а та...
259 UAH
Інтерактивний підручник-платформа NOTES. Рівень Elementary (А1.2)
Початковий
Інтерактивний підручник-платформа NOTES. Рівень Elementary (А1.2)
NOTES - це унікальна платформа для вивчення англійської мови, яку розробив Green Forest Teaching Centre. Тепер ти можеш пройти будь-який ...
1221 UAH
Прислівники few, little, lots. Граматика на прикладі коктейлю Едгара По
Початковий
Прислівники few, little, lots. Граматика на прикладі коктейлю Едгара По
Цей курс спрямований на відпрацювання таких прислівників, як few, little, lots а також всіх нюансів, пов'язаних з ними. Коли ми говоримо few, а...
111 UAH

Почати вивчати англійську буває складно, адже не одразу зрозуміло, за що хапатися в першу чергу. Купа правил та часів, артиклі, якісь модальні та неправильні дієслова, безліч слів та фраз — і що з цього обов'язково вчити? Так, це складно, але спойлер: англійська мова для новачків може бути цікавою, зрозумілою та ефективною. І зараз ми це доведемо!

Англійська для початківців: час починати навчання!

Відкидаємо страхи, беремо все у свої руки та вибудовуємо маршрут навчання! Давайте одразу визначимо цілі та відповімо на такі запитання:

 • Навіщо?
  Може, ви нарешті хочете вивчити той інгліш та закрити гештальт або ж збираєтесь поїхати у подорож. 
   
 • Як швидко?
  У вас попереду ціле життя, але краще буде зрозуміти для себе часові рамки, щоб все ж таки бачити прогрес.
   
 • Розмовна чи ділова?
  Іноземна мова потрібна для листувань у месенджерах та розмов із друзями або ви збираєтесь влаштуватись на роботу в іноземну компанію.

Початок покладено, тому рухаємося далі та створюємо план вивчення англійської мови для початківців.

Англійська для початківців онлайн: корисні поради

Онлайн заняття дуже популярні, адже це зручно і швидко. Якщо ви тільки-но починаєте знайомитися з цим форматом або обрали самостійне вивчення, то ось 5 основних та дієвих порад:

 1. Регулярність
  Кількість годин та днів ви можете визначити для себе самостійно, але бажано приділяти увагу навчанню не менше двох днів на тиждень.

 2. Різноманітність
  Не треба вчити одну граматику та зазубрювати правила. Вчіться сприймати мову на слух (завдяки подкастам та пісням), розвивайте говоріння, пишіть тексти, дивіться фільми з субтитрами та читайте книжки іноземною.

 3. Практика
  Говоріть англійською та потроху впроваджуйте її у своє повсякденне життя.

 4. Покроковість
  Не хапайтеся за все й одразу. Так ви не побачите прогрес, а тільки зробите гірше. Вивчайте все крок за кроком без надмірної метушні.

 5. Повторення
  Не забувайте час від часу повертатися до вже вивчених матеріалів та використовувати ці знання.

І пам'ятайте, що потрібно навчатися з задоволенням та обирати цікаві формати. Тут у вас виникнуть питання: Які існують курси англійської для початківців? Чи будуть вони цікаві? Де їх знайти та як зрозуміти, що вони підійдуть для мого рівня? Відповіді на ці питання є! Зараз все розкажемо.

Якими можуть бути уроки англійської мови для початківців?

Англійська для початківців може бути різною, але ми обираємо цікавий, зручний та швидкий формат онлайн курсів від Booyya. Тут можна знайти безліч курсів для початкового рівня, які допоможуть купити квиток, піти на візит до лікаря, розібратися в Present Simple та Present Continuous або зрозуміти артиклі. Все на будь-який смак та привід! А ще й легко, адже фільтр курсів допоможе швидко знайти курси саме для вашого рівня.

Онлайн курси англійської мови для початківців — це крутий варіант для тих, хто цінує свій час та при цьому хоче бачити результат від занять. Тож, може, це знак нарешті почати вивчати інгліш?

 

Чому більшість обирає онлайн уроки англійської мови для початківців?

По-перше, бо це зручно, адже не потрібно витрачати час на дорогу туди та назад. По-друге, уроки проходять на цікавих платформах, які заохочують навчатися ще більше. До того ж всі корисні та необхідні матеріали зберігаються в одному місці, що полегшує пошук. Уроки англійської для початківців онлайн мають безліч переваг, але ще одна важлива — це комфорт, адже навчання проходить вдома.

Що робити, якщо закинув навчання?

Повертатися в режим! Не треба починати з самого нуля, достатньо виділити перші заняття на повторення вивченого матеріалу і потім братися за нові теми. Якщо ж бажання досі немає, то, можливо, потрібно змінити план, переосмислити свої цілі або почати дивитись цікаве шоу з субтитрами. 

Як зрозуміти, що я можу переходити на наступний рівень?

Потрібно стежити за своїм прогресом та поступово додавати новий матеріал, а потім пройти тест на визначення рівня, щоб підтвердити його. І важливо розуміти, що перехід від початкового рівня на наступний не відбудеться за тиждень, за два чи навіть за три. 

Який формат ефективніший: онлайн чи офлайн?

Обидва. Все залежить від вашої самодисципліни або її відсутності. Результат отримати можна в будь-якому разі, чи це англійська мова для початківців онлайн, чи офлайн — кожен обирає своє. 

Приєднуйся до світу цікавої англійської!
або

Входячи в BOOYYA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Приєднуйся до світу цікавої англійської!
або
Забули пароль?

Входячи в BOOYYA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Забули пароль?

Пароль був відправлений

напиши нам
Ваше повідомлення успішно відправлено!
Ваше повідомлення успішно відправлено!