«О май гад, як я складу той іспит?!» — фраза, яка хоч раз звучала з вуст випускника. ЗНО англійська мова — дуже популярне серед майбутніх студентів. Вангуємо, що й цього року цей іспит може стати в пригоді багатьом вступникам. Тож як до нього підготуватися, зберігши максимальну кількість нервових клітин у спокої, та до чого тут онлайн-курси? Що ж, розповідаємо!
Легка підготовка до ЗНО з англійської мови — міф чи реальність?
І так, і ні, адже все залежить від вас та ваших навичок. ЗНО з англійської мови складається із чотирьох частин: аудіювання, читання, використання мови та письмо. По-перше, потрібно зрозуміти, що із цього вам дається найлегше, а що найскладніше. Від цього й потрібно відштовхуватись, створюючи план навчання.
Також буде корисно:
- з'ясувати ваш рівень інглішу — щоб зрозуміти, скільки часу необхідно виділити на заняття;
- подивитись прохідний бал у виші, до якого збираєтесь вступати — так у вас з'явиться орієнтир та розуміння мінімуму, який точно необхідно набрати на тестуванні;
- пройти тести ЗНО минулих років — допоможе звикнути до формату іспиту.
І головне правило: підготовка до ЗНО з англійської мови має бути комплексною. Ви не зможете написати твір без гарного словникового запасу або відповісти на питання по тексту, не розуміючи його суті. Важливо регулярно приділяти увагу кожній частині тесту, щоб довести все до потрібного ідеалу.
Як не вигоріти під час підготовки: декілька дієвих порад
Часто буває, що на початку навчання ви заряджені на успіх, але із часом цей запал зникає і у моменті хочеться все кинути. Це нормально, адже є низка чинників, які можуть на це впливати. Але що із цим робити? Адже тест врешті-решт скласти потрібно. Ловіть кілька порад, що допоможуть у цьому:
- Займатися за графіком — це систематизує навчання і допоможе із часом перетворити його на звичку.
- Стежити за прогресом — помічайте свої досягнення, щоб з азартом рухатися далі.
- Відпочивати — потрібно перезавантажуватись між заняттями та давати собі набратися сил.
А щоб навчання було в радість, потрібно знайти для себе зручний та цікавий формат. Наприклад, онлайн-курси від Booyya, які допоможуть швидко здобути бажаний результат та збережуть ваші нерви. Отже, давайте докладніше про курси.
Курси підготовки до ЗНО з англійської мови: де шукати та як обрати?
Варіантів підготовки до іспиту безліч: офлайн, онлайн, курси від вишів, заняття в спеціалізованих закладах, з репетитором або ж самостійно. Серед цієї купи варіантів наш фаворит — онлайн-курси!
- Які переваги?
Зручно, ефективно та цікаво — адже онлайн-курси використовують сучасні платформи та методики навчання, які легко допоможуть засвоїти необхідний матеріал.
- Як обрати?
Спочатку потрібно визначитись із метою курсу (наприклад, підготовка до ЗНО з англійської онлайн). Далі продивитись програми запропонованих курсів та обрати те, що найбільше сподобалось.
- Де шукати?
Тут усе легко — на Booyya! Курси підготовки до ЗНО з англійської мови, які точно сподобаються своїм цікавим та легким форматом.
- Чому Booyya?
Бо всі необхідні матеріали для підготовки до іспиту будуть під рукою, а ще — граматичні теми, лексика, пояснення, поради та підказки, приклади та пробні тести ЗНО. Проходячи програми курсів крок за кроком, ви можете швидко підготуватися до тесту та не хвилюватись за свій інгліш.
Як підготуватися до ЗНО з англійської?
Підготовка до тесту має бути комплексною, щоб покращувати ваші навички в читанні, аудіюванні, використанні мови та письмі. Створіть зручну систему навчання та оберіть цікавий формат. Важливо намагатися не пропускати заняття, слідкувати за своїм прогресом та обов'язково відпочивати. І позитивний результат не змусить на себе чекати!
Чи зможу я підготуватись до іспиту самостійно?
Не будемо заперечувати, адже за бажання можливо все! Але краще підійти до цього питання комплексно: обрати основний формат + займатися самостійно за додатковими матеріалами. Також корисно буде дивитись фільми із субтитрами, слухати подкасти або читати книжки іноземною.
Скільки часу займає підготовка до ЗНО з англійської?
Все індивідуально та залежить від вашого рівня знань. І все ж таки радимо подумати про це завчасно, якщо англійська обов'язково потрібна для вступу до обраного університету.
Який рівень потрібен для успішного складання тесту?
Для випускників загальних шкіл бажано мати рівень B1 (Intermediate), а для шкіл із поглибленим вивченням необхідний рівень B2 (Upper-Intermediate).